1

Vydělávejte čtením mailů

Dostávejte zajímavé nabídky přímo na váš email a jejich čtením navíc vydělávejte. No nezní to dobře?

Je to tak. Po registraci do našeho systému vám budeme do vaší emailové schránky zasílat zajímavé nabídky. Pokud vás nabídka zaujme a kliknete na odkaz v nabídce, automaticky se vám k vašemu účtu přičtou body, které po dosažení určité hranice můžete vyměnit za zajímavé zboží, slevu u našich partnerů, nebo peníze.

Vyděláváte tím, co děláte zcela běžně každý den a navíc se k vám dostanou nabídky na zajímavé akce, slevy a výprodeje. Jde o ideální přivýdělek pro každého. Navíc získáte bonusy za každého nového uživatele, kterého doporučíte.

REGISTRACE

2

Odměna již za registraci

Zaregistrujte se do našeho systému a získejte okamžitou odměnu. Za registraci připíšeme okamžitě na váš účet 100 bodů. Další body budete sbírat čtením mailů a doporučením našich služeb vašim známým. V registraci po vás nebudeme požadovat žádné citlivé údaje. Uvedete jen váš email, pohlaví, věkovou kategorii, kraj, ve kterém žijete a zvolíte okruh vašich zájmů. To je vše.

Tyto údaje poslouží k tomu, aby jste dostávali jen pro vás zajímavé nabídky.

3

Vážíme si vás

Vážíme si našich uživatelů, proto každý měsíc odměníme nejaktivnějšího uživatele s největším počtem bodů. Navíc pořádáme pravidelné soutěže a odměňujeme zaregistrované uživatele.

4

Kolik vyděláte?

Za každý přečtený DiamondMail u kterého kliknete na odkaz v těle zprávy vám bude na váš účet automaticky připsáno až 20 bodů. Počet bodů závisí na konkrétní nabídce a domluvě s partnerem.

Počet bodů uvidíte vždy v předmětu nabídky a celkový stav vašich bodů můžete kontrolovat po přihlášení do našeho systému pod svým účtem.

Plánujeme navíc další projekty, kde můžete namísto reálných peněz využít Vaše Diamond body. Máte se na co těšit.

5

Doporučte nás

Doporučte DiamondMail svým kamarádům a známým a získejte 10 bodů za jejich registraci. Počet doporučení není nijak omezen. Vydělejte tedy více jen tím, že pomůžete vašim blízkým vydělávat také. Body se vám přičtou automaticky po tom, co váš přítel potvrdí pozvánku a zaregistruje se pod emailem, který jste uvedli v pozvánce.

Upozorňujeme jen na to, že vícenásobné registrace jednoho uživatele jsou zakázány. Jakmile přijdeme na to, že jeden uživatel provedl více registrací, budou jeho účty vymazány.

6

Vaše bezpečnost

Rozesíláme pouze nabídky prověřených společností a každou nabídku pečlivě kontrolujeme. Nemusíte se tedy bát žádného škodlivého obsahu ani virů v našich mailech.

Vaše údaje, které jste poskytli při registraci slouží jen k našim potřebám a jsou pečlivě chráněny.

Jsme zaregistrováni na úřadu pro ochranu osobních údajů.

7

Máte volbu

Nechceme vás obtěžovat, proto máte vždy volbu se z našeho systému odhlásit, pokud dosáhnete určeného počtu bodů, bude vám přiznána vaše odměna, účet deaktivován a vaše údaje vymazány.