Pokud jste firemní zákazník, kontaktujte nás prosím a my vám rádi zodpovíme všechny dotazy individuálně. Kontaktní formulář

Jak často budu dostávat emaily

Nabídky do vašich emailů budou přicházet podle objednávek našich partnerů. Obvykle to bývá 3-5 emailů týdně. Ale může se to měnit.

Kdy si mohu vybrat odměnu?

Odměnu si můžete vyzvednout po dosažení určitého počtu bodů. Tyto informace se dozvíte po přihlášení v záložce katalog odměn. Náš systém umožňuje 3 fáze vybírání odměn.

V první fázi máte možnost využít body na slevu u našich partnerů. Ve druhé fázi máte možnost nechat si vyplatit peníze a ve třetí fázi si můžete za body vyměnit hodnotné ceny

Jsou mé údaje v bezpečí?

Ano, veškeré údaje, které jste nám poskytli, jsou v bezpečí. Nemusíte se bát zneužití. Vaše údaje slouží pouze naší společnosti a na účely systému Diamond Mail.  Pokud se rozhodnete z našeho systému odhlásit, budou veškeré údaje automaticky deaktivovány.

Mohu se registrovat vícekrát?

Ne, vícenásobná registrace je zakázána. Každý uživatel se smí zaregistrovat pouze pod jednou emailovou adresou. Jakmile náš systém odhalí vícenásobnou registraci, budou všechny účty uživatele bez nároků na odměny vymazány.